everstti_rymin (everstti_rymin) wrote,
everstti_rymin
everstti_rymin

По почте пришло

Привіт Андрей Рюмин,

Щиро дякую, що прийняли мене як свого друга. Я дуже радий цьому. Мене зворушило зв’язатися з вами та побачити, як найкраще ми можемо допомогти одне одному. Я місіс Кетрін Хенслі. Я старший банківський співробітник тут, у Banco de Oro Universal Bank (BDO Unibank), Філіппіни. Я вірю, що Бог бажає, щоб я з вами познайомився. У мене є важлива ділова дискусія, якою я хочу поділитися з вами, і я вважаю, що вас зацікавить, оскільки це пов’язано з вашим ім’ям, і ви отримаєте від цього користь.

Громадянин вашої країни, Бенсон Рюмин, мав депозит у моєму банку на суму 8 500 000,00 доларів США (вісім мільйонів п’ятсот тисяч доларів США), термін сплати цього депозиту був минулого року. На жаль, Бенсон був серед жертв смерті у смертельній аварії 18 серпня 2010 року на Філіппінах, коли перевантажений автобус занурився у глибокий яр на півночі Філіппін. Загинув сорок один чоловік, у тому числі п’ятеро іноземців.

Керівництво мого банку ще не знало про його смерть, я знав про це, тому що він був моїм другом, а я - його бухгалтером. Г-н Бенсон Рюмин, не згадував жодного Наступного з роду / спадкоємця, коли рахунок був відкритий, і він не був одружений і не має дітей, бо він приїхав сюди у Філіппіни у відрядження. Минулого тижня моє керівництво банку попросило мене дати вказівки щодо того, що робити з його коштами, якщо він продовжить контракт.
Я знаю, що це станеться, і з цієї причини я шукав інструмент для вирішення ситуації, тому що якщо мої директори банку знають, що Бенсон мертвий і не має спадкоємця, вони отримають кошти для свого особистого та егоїстичного використання, тому я не хочу, щоб це сталося. Ось чому, коли я побачив ваше прізвище, я був щасливий, і тепер я шукаю вашої співпраці, щоб представити вас як Іншого дитини / спадкоємця на рахунок, оскільки ви маєте з ним одне ім'я, і ​​мої резиденції банку видадуть рахунок для вас. Транзакція буде виконана за законною угодою, яка захистить вас від будь-якого...
и т.д.
___________________________

Это шанс. Может быть, единственный в жизни! Только не понял какого ОНО полу.
Tags: durdom
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Дети — цветы жизни

  С детьми у главы государства тоже как-то сразу не задалось. По "кремлёвскому пулу" из уст в уста передавались анекдоты, которыми…

 • Повоевали

  Ген. Александр Лебедь в Грозном, 15 августа 1996 года.

 • Помянем

  Памятник бойцу «Альфы» Владимиру Соловову на территории больницы в Буденновске.

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments